הצהרת נגישות

מטרת הנגשת האתר היא ליצור אתר נוח וידידותי לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות בתנועה או בראייה, לבעלי לקויות קוגניטיביות ולאנשים המתקשים בהפעלת המחשב והאינטרנט, כך שיוכלו לגלוש בנוחות ובמהירות וליהנות מהתכנים באתר.

אמצעי הנגישות באתר

תקינה: האתר נתמך על ידי דפדפנים תקניים. התמיכה באינטרנט אקספלורר היא מגרסה 10 ומעלה.

עיצוב האתר: האתר עוצב תוך מודעות והתאמה לגולשים עם לקויות ראייה.

מבנה האתר: מבנה האתר מושתת על ניווט נוח וברור ותפריטים הבנויים באמצעות רשימות המאפשרים התמצאות קלה, פשוטה ומהירה באתר.

הגדלת התצוגה באתר: גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת על ידי לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "+" (קונטרול ופלוס). כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "-" (קונטרול ומינוס).

הפעלת האתר באמצעות מקלדת: גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. בראש הדף מופיעים קישורים שמקצרים את הדרך לניווט, לתוכן הדף ולמפת האתר. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן.

באתר תפריט נגישות בראש כל דף משמאל ובו האפשרויות:

"ניגודיות": מחליף את מצבי התצוגה של האתר בין שני סוגי ניגודיות (contrast).

"גודל גופן": מגדיל את גודל הגופן (פונט) ומקטין אותו חזרה לגודל ברירת המחדל.

"קישורים": הוספת קו תחתי לכל הקישורים באתר או הדגשת הקישורים.

כל האזורים בעמודי האתר מוגדרים באמצעות כותרות: כותרות ברמה ראשונה (heading level 1) הן הכותרות הראשיות של העמוד. הכותרות המשניות הן ברמה שניה, שלישית ורביעית.

אנו נמשיך לשמר ולשפר את רמת הנגישות באתר מתוך ראייה של שיוויון זכויות ושוויון הזדמנויות לכל. אם בכל זאת נתקלתם בקושי, נשמח לקבל כל תגובה, רעיון והצעה בנושא הנגישות באימייל.